FANDOM


"Do zakochania jeden krok"
60px-4863734.png Autor artykułu
Sccq98 Serca
Serca

Oglądając Bleacha, chcemy widzieć krew i flaki, jednak musimy zdawać sobie sprawę, że potyczki i wojny nie koniecznie są tym, czego pragną nasi bohaterowie. W skutek petycji, wielokrotnych protestów i głodówek kończących się śmiercią kliniczną wielu uprzejmych próśb, zdecydowaliśmy się w ramach Kotmunikatu Seireitei otworzyć malutki kącik matrymonialny na Shinigami, Arrancarów, Ludzi, Kotów i wszystkiego innego co pełza, biega i pływa.

Kto wie, może to właśnie Ty ukoisz zbolałe serce któregoś z nich?

~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~

Kandydat numer 1

Aizennew

Sōsuke Aizen; Wokół siebie ma armię mniej lub bardziej posłusznych Arrancarów, dwóch nie do końca wiernych wspólników, włada Hueco Mundo i - jak sam twierdzi - "przewyższył nędzne istoty pokroju Shinigami i Hollowów".

Zamieszkujący niegdyś cudowny pałac na środku pustyni, obecnie skazany za zbrodnie wojenne. A nuż jakaś chętna koleżanka wpłaci za niego kaucję?

Wybranka Aizena powinna:
* Uwielbiać wspólne, wieczorne planowanie
* Zdecydowanie lubić motyle
* Gustować w herbacie
* Mieć pieniądza na kaucję albo przywyknąć do czekania 20 tysięcy lat na powrót męża


Kandydatka numer 2

E165 - 26

Orihime Inoue; Ta oto młoda panienka co prawda jest jeszcze w szkole średniej, jednak przekonana, że powinna zawczasu się ustatkować, zdecydowała się wysłać zgłoszenie do naszego oddziału.

Sama Inoue uważa się za fantastyczną kucharkę i poszukuje wyłącznie rudowłosych młodzieńców-Shinigami, z pochodzenia Quincy, którzy mogliby uratować ją w razie uprowadzenia przez Ulquiorrę, którego później po zmianie w Hollowa dosłownie starliby na proch.

Myślę, że znam kogoś takiego...

Wybranek Inoue powinien:
* Być Ichigo
* Mieć mocny żołądek
* Być Ichigo
* Być odpornym na spontaniczne okrzyki "Kurosaki-kun~!"
* Być Ichigo
* Ratować ją w razie porwania
* ...Wspomniałem, że ona szuka tylko Ichigo?

Kandydat numer 3

Bleach Episode 217 - Yumichika Ayasegawa

Yumichika Ayasegawa; Zatrudniony na stałe jako jeden z worków treningowych Zarakiego, oraz na pół etatu zeszmacający podłogę w McDonald's Yumichika poszukuje wybranki, która ponad wszystko będzie miłowała piękno i urodę.

Nie gwarantuje jej ze swojej strony praktycznie nic, prócz marnej pensji 5. Oficera, jednak głęboko wierzy, że któraś z Was dostrzeże jego rzekome (Ojj, kto to napisał) piękno. Dodatkowo, jego partnerka powinna być przygotowana na to, że częstym gościem u nich w domu będzie pijany Ikkaku.

Powątpiewam, że znajdzie się zainteresowana trzeźwa i zdrowa na umyśle panienka, jednak jak trzeba, tak piszę.

Wybranka Yumichiki powinna:
* Być mężczyzną (Ojj, kto to napisał?)
* Dostrzegać prawdziwe piękno
* ...ale jego, nie swoje
* Lubić pogadanki o kosmetykach
* Tolerować w domu/na kanapie Ikkaku

~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~

Jesteś zainteresowany/a wystąpieniem? Pozostaw informacje o sobie lub kimś, komu pragniesz znaleźć drugą połówkę w miejscu wskazanym na ostatniej stronie, a nasi specjaliści dopasują najodpowiedniejszą osobę, czy to z Rukongai, czy to z Reiōkyū...

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.